Монітор Philips 27B2N3500J/00 Black - 27" IPS / 2560×1440 / 120 Гц / Adaptive Sync / Pivot / HAS
Код: 440333
Оціни
Оціни
1/7
eDilo - розстрочка для юридичних осіб
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо 15/05
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Додаткові пропозиції
Сервіси
Сервіси
Опис
Для підключення доступні порти HDMI, DisplayPort, USB-A, USB-B та 3.5 мм аудіороз’єм. Вбудовані стереодинаміки (2x2 Вт) забезпечують базовий звук для відеоконференцій чи мультимедіа, але для якісного аудіо краще використовувати зовнішні колонки.
Ергономічна підставка SmartErgoBase дозволяє регулювати висоту (до 150 мм)нахил (-5°/+30°)поворот (±90°) і обертання ±180°), забезпечуючи комфорт для різних сценаріїв використання. Підтримка VESA 100x100 мм дозволяє кріпити монітор на стіну чи кронштейн.
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціIPS
Яскравість350 кд/м²
Частота оновлення екрану120 Гц
ІнтерфейсиDisplayPort, HDMi, USB 3.2
Покриття екрануМатове
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі монітори
Монітор Philips 27B2N3500J/00 Black Монітор Philips 27B2N3500J/00 Black - 27" IPS / 2560×1440 / 120 Гц / Adaptive Sync / Pivot / HAS