Монітор Philips 27B1N3800/00 Black - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / Pivot / HAS
Код: 432899
Оціни
Оціни
1/7
eDilo - розстрочка для юридичних осіб
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо завтра
Укрпошта
Безкоштовно Відправимо завтра
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Додаткові пропозиції
Сервіси
Сервіси
Опис
Виробник оснастив модель сучасними технологіями:
Flicker Free відповідає за зменшення мерехтіння екрана.
LowBlue фільтрує синій колір та зменшує навантаження на очі.
Монітор оснащений двома динаміками по 2 Вт, що дозволяє вільно насолоджуватися переглядом цікавого відео, прослуховуванням улюбленої музики, чи повним зануренням у захопливу гру.
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану3840×2160
Яскравість350 кд/м²
Частота оновлення екрану60 Гц
ІнтерфейсиAudio Line out, DisplayPort, HDMi, USB 3.2
Покриття екрануМатове
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі монітори
Монітор Philips 27B1N3800/00 Black Монітор Philips 27B1N3800/00 Black - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / Pivot / HAS
LEDIPSЧорний3840×2160Діагональ екрану: 27
Монітор iiyama HB2701UHSNP-B1 Black Монітор iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 Black - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / Pivot / HAS
Монітор Samsung ViewFinity HRM S70D (LS27D700EAIXCI) Монітор Samsung ViewFinity HRM S70D (LS27D700EAIXCI) - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц
Показати всі
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:Philips
  • Код виробника:27B1N3800/00
  • Просто обирати:Для дому та офісу
Екран
  • Діагональ екрану:27"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:350 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.1554 мм
  • Технології монітора:SmartContrast, SmartImage
  • Фірмові технології:Flicker Free, Low Blue Light
  • NTSC:116%
  • sRGB:100%
  • Час відгуку матриці:4 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Поворотний екран (Pivot):Так
  • Потужність:32.2 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.3 Вт
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:6.05 кг
  • Ширина:613 мм
  • Висота:524 мм
  • Глибина:205 мм