Монітор LG UltraGear 27GP95R-B - 27" IPS / 3840×2160 / 160 Гц / AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync Compatible / Pivot / HAS
1/5
Немає в наявності
Схожі монітори
Опис
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану3840×2160
Яскравість400 кд/м²
Частота оновлення екрану160 Гц
Час реакції1 мс
ІнтерфейсиAudio Line out, DisplayPort, HDMi
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:27GP95R-B
  • Просто обирати:Ігровий
Екран
  • Діагональ екрану:27"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:400 кд/м²
  • Контрастність:Mega
  • Розмір крапки зображення:0.1554 мм
  • Технології синхронізації:AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync Compatible
  • Технології монітора:Підтримка HDR
  • Фірмові технології:Flicker Free
  • DCI-P3:98%
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Поворотний екран (Pivot):Так
  • Потужність:95 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.3 Вт
  • Вбудований мікрофон:Ні
  • Вбудовані колонки:Ні
  • Кріплення VESA:Так
Фізичні параметри
  • Вага:7.4 кг
  • Ширина:607 мм
  • Висота:574 мм
  • Глибина:292 мм