Монітор LG 27GS95QE-B - 26.5" OLED / 2560×1440 / 240 Гц / AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync / Pivot / HAS
1/11
Немає в наявності
Схожі монітори
Монітор LG 27GS95QE-B Монітор LG 27GS95QE-B - 26.5" OLED / 2560×1440 / 240 Гц / AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync / Pivot / HAS
Немає в наявності
OLEDЧорний2560×1440Діагональ екрану: 26.5
Монітор QUBE OG27Q240HC Black Монітор QUBE OG27Q240HC Black - 27" OLED / 2560×1440 / 240 Гц / AMD FreeSync, Nvidia G-Sync / HAS
OLEDЧорний2560×1440Діагональ екрану: 27
Монітор MSI MAG 272QP QD-OLED X50 Монітор MSI MAG 272QP QD-OLED X50 - 26.5" QD-OLED / 2560×1440 / 500 Гц / HAS
QD-OLEDЧорний2560×1440Діагональ екрану: 26.5
Опис
LG 27GS95QE-B — 27"-дюймовий ігровий монітор UltraGear OLED. OLED-дисплей забезпечує новий рівень яскравості кольорів. Завдяки стандартній яскравості 275 ніт і максимальній яскравості 1300 ніт, монітор гарантує, що зображення завжди будуть яскравими та насиченими, і ви ніколи не залишитесь у темряві під час гри. UltraGear OLED із технологією Micro Lens Array+ забезпечує на 37,5% вищу яскравість (SDR) порівняно з MLA.
- завдяки Dynamic Action Sync гравці зможуть швидко реагувати на суперників;
- приціл фіксується в центрі для підвищення точності стрільби;
Характеристики
Діагональ екрану26.5"
Тип матриціOLED
Роздільна здатність екрану2560×1440
Яскравість275 кд/м²
Частота оновлення екрану240 Гц
ІнтерфейсиAudio Line out, DisplayPort, HDMi, USB 3.0
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:27GS95QE-B
  • Просто обирати:Ігровий
Екран
  • Діагональ екрану:26.5"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:OLED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:275 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.2292 мм
  • Технології синхронізації:AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync
  • Технології монітора:Підтримка HDR
  • Фірмові технології:Flicker Free, Low Blue Light
  • DCI-P3:98%
  • Час відгуку матриці:0.03 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Поворотний екран (Pivot):Так
  • Потужність:38 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Вбудовані колонки:Ні
  • Кріплення VESA:Так
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:7.35 кг
  • Ширина:604 мм
  • Висота:574 мм
  • Глибина:258 мм