Монітор ASUS VW24ATLR чорний
1/4
Немає в наявності
Схожі монітори
Монітор ASUS VW24ATLR чорний
Немає в наявності
LEDЧорнийTN+Film1920×1080Діагональ екрану: 24
Монітор iiyama XB2492HSU-B1 Black Монітор iiyama XB2492HSU-B1 Black - 24" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Pivot / HAS
LEDЧорнийIPS1920×1080Діагональ екрану: 24
Монітор AOC AG246FK6 Black Монітор AOC AG246FK6 Black - 24.1" TN+Film / 1920×1080 / 610 Гц / Nvidia G-Sync Compatible, Adaptive Sync / Pivot / HAS
LEDЧорнийTN+Film1920×1080Діагональ екрану: 24.1
Монітор BenQ Zowie XL2586X Plus (9H.LN8LB.QBE) Монітор BenQ Zowie XL2586X Plus (9H.LN8LB.QBE) - 24.1" TN+Film / 1920×1080 / 600 Гц / Pivot / HAS
Монітор Samsung Odyssey G3 G30D Black (LS24DG300EIXCI) Монітор Samsung Odyssey G3 G30D Black (LS24DG300EIXCI) - 24" VA / 1920×1080 / 180 Гц / AMD FreeSync / Pivot / HAS
LEDЧорнийVA1920×1080Діагональ екрану: 24
Монітор Samsung Essential S3 LS24D360GAIXCI Black Монітор Samsung Essential S3 LS24D360GAIXCI Black - 24" VA / 1920×1080 / 100 Гц
Монітор Samsung LS24F320GAIXCI Black Монітор Samsung Essential S3 (LS24F320GAIXUA) - 24" IPS / 1920×1080 / 120 Гц
Опис
Характеристики
Діагональ екрану24"
Тип матриціTN+Film
Роздільна здатність екрану1920×1080
Яскравість300 кд/м²
Час реакції5 мс
ІнтерфейсиVGA, DVI, Audio Line out
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (42)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:VW24ATLR
  • Просто обирати:Для дому та офісу
Екран
  • Діагональ екрану:24"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:TN+Film
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:300 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.271 мм
  • Час відгуку матриці:5 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Поворотний екран (Pivot):Так
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
  • Вбудований TV-тюнер:Ні
  • Вихідна потужність колонок:2 Вт
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:5.7 кг
  • Ширина:568 мм
  • Висота:379 мм
  • Глибина:225 мм