Монітор ASUS TUF Gaming VG27VQ3B - 27" VA / 1920×1080 / 180 Гц / AMD FreeSync, Adaptive Sync
Код: 409571
Оціни
Оціни
1/5
Знижка -6%
Знижка -6%
7 499
eDilo - розстрочка для юридичних осіб
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Додаткові пропозиції
Сервіси
Сервіси
Опис
Монітор ASUS TUF Gaming VG27VQ3B призначений для геймерів, які цінують якість, насиченість кольору та плавність рухів персонажів. Він отримав дисплей з діагоналлю 27” дюймів. Покриття екрана матове, частота складає неймовірних 180 Гц. Цей показник надзвичайно важливий для динамічних ігор, як і час реакції, який у даній моделі складає 1 мс. Роздільна здатність Full HD забезпечує чудову чітку картинку, у реалістичних насичених кольорах.
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціVA
Яскравість250 кд/м²
Частота оновлення екрану180 Гц
ІнтерфейсиAudio Line out, DisplayPort, HDMi
Покриття екрануМатове
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі монітори
Монітор ASUS VG27VQ3B Монітор ASUS TUF Gaming VG27VQ3B - 27" VA / 1920×1080 / 180 Гц / AMD FreeSync, Adaptive Sync