Монітор ASUS TUF Gaming VG27AQE5A - 27" IPS / 2560×1440 / 165 Гц / AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync Compatible, Adaptive Sync
1/5
eDilo - розстрочка для юридичних осіб
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо завтра
Укрпошта
Безкоштовно Відправимо завтра
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Додаткові пропозиції
Сервіси
Сервіси
Опис
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану2560×1440
Яскравість300 кд/м²
Частота оновлення екрану165 Гц
ІнтерфейсиAudio Line out, DisplayPort, HDMi
Покриття екрануМатове
Усі характеристики
Відгуки
Тарас
Брав по знижці. Разом із кешбеком монобанку і залишками бонусів ціна вийшла взагалі хороша. Вимог в мене великих не було. Апгрейдився із 24" FullHD монітору на 75Hz. Після таких, мабуть, все буде добре виглядати. Старша модель VG27AQ5A мала підтримку 200Hz, але я кіберспортом не цікавлюсь і мені, загалом, і 120 хватало б з головою (цікаво було б хіба в перспективі генерації кадрів х3 його спробувати). Панель на 144Гц. Із заводським розгоном працює 165Hz із DP і 150Hz із HDMI (VG27AQ5A працює тільки 144Hz із HDMI). В рідній широкій гаммі кольори типово перенасичні, але картинка виглядала схожою із 27" ProArt, котрий використовує дружина (хоча калібрація режимів там, мабуть, на порядок краща). Якщо не подобаєтсья "кислота", то гаму можна обмежити sRGB або DCI-3P. Із поганого - відсутність регуляції висоти. Але брав в перспективі під стійку на 2 монітори, тому мені з цим ок. Детальніше, нажаль, не підкажу, бо в моніторах не експерт. Але, за свої гроші, я ним цілком задоволений.
27.04.2026 1 коментар
Переглянути відгуки (2)
Схожі монітори
Показати всі
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:VG27AQE5A
  • Просто обирати:Ігровий
Екран
  • Діагональ екрану:27"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:300 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.2331 мм
  • Технології синхронізації:AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync Compatible, Adaptive Sync
  • Технології монітора:Підтримка HDR
  • Фірмові технології:Flicker Free, Low Blue Light, GamePlus
  • sRGB:120%
  • DCI-P3:90%
  • Час відгуку матриці:0.3 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Ні
  • Поворотний екран (Pivot):Ні
  • Потужність:45 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
  • Вихідна потужність колонок:4 Вт
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:4.7 кг
  • Ширина:615 мм
  • Висота:453 мм
  • Глибина:193 мм