Монітор ASUS ROG Strix XG27ACMS - 27" IPS / 2560×1440 / 320 Гц / AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync Compatible, Adaptive Sync / Pivot / HAS
Код: 431036
Оціни
Оціни
1/6
eDilo - розстрочка для юридичних осіб
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо завтра
Укрпошта
Безкоштовно Відправимо завтра
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Додаткові пропозиції
Сервіси
Сервіси
Опис
Монітор пропонує широкі можливості підключення: порт USB Type-C із підтримкою DP Alt Mode для передачі відео та живлення (15 Вт), DisplayPort 1.4 для високої роздільної здатності та частоти оновлення, а також HDMI 2.1 для підключення консолей та інших мультимедійних пристроїв. Ергономічна підставка дозволяє регулювати нахил, поворот, висоту та обертання екрана, а сумісність із VESA-кріпленням забезпечує можливість настінного монтажу. Технологія ROG Gaming AI із функціями GamePlus (динамічний приціл) і Dynamic Shadow Boost покращує видимість у темних сценах, надаючи перевагу в іграх. Програма DisplayWidget Center спрощує налаштування параметрів монітора за допомогою миші. Компактний дизайн із тримачем для телефона та продуманим кабель-менеджментом економить місце на столі та забезпечує охайний вигляд.
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану2560×1440
Яскравість500 кд/м²
Частота оновлення екрану320 Гц
ІнтерфейсиAudio Line out, DisplayPort, HDMi, USB Type-C
Покриття екрануМатове
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі монітори
Показати всі
Аксесуари
Переглянути усі (333)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:XG27ACMS
  • Просто обирати:Ігровий
Екран
  • Діагональ екрану:27"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:500 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.23 мм
  • Технології синхронізації:AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync Compatible, Adaptive Sync
  • Технології монітора:Підтримка HDR
  • Фірмові технології:Flicker Free, Low Blue Light, GamePlus
  • sRGB:130%
  • DCI-P3:94%
  • Час відгуку матриці:0.3 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Поворотний екран (Pivot):Так
  • Потужність:27 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Кріплення VESA:Так
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:6.5 кг
  • Ширина:615 мм
  • Висота:513 мм
  • Глибина:219 мм