Монітор ASUS ROG Strix XG27ACMG - 27" IPS / 2560×1440 / 270 Гц / AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync Compatible, Adaptive Sync / Pivot / HAS
Код: 409060
Оціни
Оціни
1/7
Товар продано
Схожі монітори
Монітор ASUS ProArt Display PA278CGV Монітор ASUS ProArt Display PA278CGV - 27" IPS / 2560×1440 / 144 Гц / AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync / Pivot / HAS
LEDIPSЧорний, Сріблястий2560×1440Діагональ екрану: 27
Монітор AOC Q27P3CW Black Монітор AOC Q27P3CW Black - 27" IPS / 2560×1440 / 75 Гц / Pivot / HAS
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ) Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ) - 27" IPS / 2560×1440 / 60 Гц / Pivot / HAS
Монітор HP Series 5 Pro 527pq Black (9D9S0UT) Монітор HP Series 5 Pro 527pq (9D9S0UT) - 27" IPS / 2560×1440 / 100 Гц / Pivot / HAS
Монітор HP Series 7 Pro 727pu Black/Silver (8J9E6UT) Монітор HP Series 7 Pro 727pu Black/Silver (8J9E6UT) - 27" IPS / 2560×1440 / 120 Гц / AMD FreeSync Premium / Pivot / HAS
Опис
Характеристики
Діагональ екрану27"
Тип матриціIPS
Роздільна здатність екрану2560×1440
Яскравість400 кд/м²
Частота оновлення екрану270 Гц
ІнтерфейсиAudio Line out, DisplayPort, HDMi, USB Type-C
Покриття екрануМатове
Аксесуари
Переглянути усі (42)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:XG27ACMG
  • Просто обирати:Ігровий
Екран
  • Діагональ екрану:27"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:IPS
  • Підсвітка екрану:LED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:400 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.233 мм
  • Технології синхронізації:AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync Compatible, Adaptive Sync
  • Технології монітора:Підтримка HDR
  • Фірмові технології:Flicker Free, Low Blue Light, GamePlus
  • sRGB:125%
  • DCI-P3:95%
  • Час відгуку матриці:1 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Поворотний екран (Pivot):Так
  • Потужність:30 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Кріплення VESA:Так
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
  • Вага:6.5 кг
  • Ширина:614 мм
  • Висота:510 мм
  • Глибина:219 мм