Монітор ASUS ProArt PA32UCDM - 31.5" QD-OLED / 3840×2160 / 240 Гц / Adaptive Sync / Pivot / HAS
Код: 423854
Оціни
Оціни
1/11
eDilo - розстрочка для юридичних осіб
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Безкоштовно Відправимо 18/05
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Додаткові пропозиції
Сервіси
Сервіси
Опис
Цей 31.5"-дюймовий 4K UHD дисплей (3840 x 2160) оснащений передовою QD-OLED-панеллю, яка забезпечує пікову яскравість до 1000 ніт та контрастність 1500000:1. Завдяки технології Quantum Dot монітор відтворює 100% sRGB, 99% DCI-P3 та BT.2020, що робить його ідеальним для роботи з кольорочутливими проєктами, такими як редагування відео, створення графіки чи розробка ігор. Монітори серії ProArt Display OLED включають функції ASUS OLED Care, які, як доведено, захищають дисплей, мінімізуючи ймовірність вигоряння зображення.
Серед особливостей — два порти Thunderbolt 4 (один із підтримкою живлення до 96 Вт), ергономічна підставка з регулюванням висоти, нахилу й повороту, а також антиблікове покриття екрана. Графенова плівка за панеллю QD-OLED сприяє ефективному розсіюванню тепла, підвищуючи надійність пристрою. Цей монітор поєднує високу продуктивність із витонченим дизайном, що робить його незамінним інструментом для професіоналів у сфері дизайну, кіно та геймінгу.
Характеристики
Діагональ екрану31.5"
Тип матриціQD-OLED
Яскравість250 кд/м²
Частота оновлення екрану240 Гц
ІнтерфейсиHDMi, Thunderbolt, USB 3.2, USB Type-C
Покриття екрануМатове
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі монітори
Монітор ASUS ProArt PA32UCDM Монітор ASUS ProArt PA32UCDM - 31.5" QD-OLED / 3840×2160 / 240 Гц / Adaptive Sync / Pivot / HAS
QD-OLED3840×2160СріблястийДіагональ екрану: 31.5
Монітор Acer PE320QKXsmiiphuzx Silver (UM.JP0EE.X05) - 31.5" QD-OLED / 3840×2160 / 240 Гц / AMD FreeSync Premium Pro / HAS
Монітор ASUS ProArt Display OLED PA32UCDMR-K Монітор ASUS ProArt Display OLED PA32UCDMR-K - 31.5" QD-OLED / 3840×2160 / 240 Гц / Adaptive Sync / Pivot / HAS
Монітор MSI MAG 321UPX QD-OLED Монітор MSI MAG 321UPX QD-OLED - 31.5" QD-OLED / 3840×2160 / 240 Гц / Adaptive Sync / HAS
Монітор MSI MPG 321URX (MPG 321URX QD-OLED) Монітор MSI MPG 321URX (MPG 321URX QD-OLED) - 31.5" QD-OLED / 3840×2160 / 240 Гц / AMD FreeSync Premium Pro / Pivot / HAS
Показати всі
Аксесуари
Переглянути усі (42)
  • Виробник:ASUS
  • Код виробника:PA32UCDM
  • Просто обирати:Якісна кольоропередача
Екран
  • Діагональ екрану:31.5"
  • Формат зображення:16:9
  • Тип матриці:QD-OLED
  • Покриття екрану:Матове
  • Яскравість:250 кд/м²
  • Розмір крапки зображення:0.182 мм
  • Технології синхронізації:Adaptive Sync
  • Технології монітора:Підтримка HDR
  • Фірмові технології:Flicker Free, Low Blue Light
  • sRGB:100%
  • DCI-P3:99%
  • Час відгуку матриці:0.1 мс
Додаткові параметри
  • Регулювання за виcотою:Так
  • Поворотний екран (Pivot):Так
  • Потужність:32 Вт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Вбудовані колонки:Так
  • Кріплення VESA:Так
  • Вихідна потужність колонок:6 Вт
Фізичні параметри
  • Основний колір:Сріблястий
  • Вага:9 кг
  • Ширина:717 мм
  • Висота:602 мм
  • Глибина:228 мм