ВиробникHuawei
Швидкість передачі інформації300 Мбіт/с
Усі характеристики
Катерина

Замовляла роутер на сайті КТС,так як неодноразово в них купляю товари. І не прогадала.Одразу тут можна придбати і сімку з інтернетом.Приємне обслуговування буду й дальше з ними співпрацювати.Рекомендую.

Переглянути відгуки (2)

Huawei 3G/4G B311-221- 3G/4G модем від відомого китайського виробника. Виготовлений у компактних габаритах, тому дозволить залишатися на зв'язку під час подорожей, на відпочинку, у поїздках. Забезпечує швидкість передачі даних до 300 Мбіт на секунду. 

Модем може працювати із усіма пристроями - смартфонами, планшетами, ігровими аксесуарами, ноутбуками. Легкий у використанні, має індикатори на верхній панелі, які відображають стан роботи пристрою. 

Показати більше
  • Виробник:Huawei
  • Код виробника:B311-221
  • Виробник:Huawei
  • Швидкість передачі інформації:300 Мбіт/с
  • З'ємна антена:Ні
Одна з найбільших в світі компаній у сфері інформаційних технологій. Виробляють різноманітне обладнання в сфері телекоммунікацій, стільникового зв´язку, а також смартфони, планшети, розумні годинники тапристрої для дому. В 2015 році Huawei стала третім виробником мобільних телефонів у світі.Huawei перекладається з китайської як «велике покращення». Головний девіз бренду «Мрії надихають на творчість». В компанії вважають, що необхідно щоб кожен мріяв у силу мрії, щоб світ став кращим. ... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?