Мережева карта Vention USB-C/USB-A to Gigabit Ethernet — це універсальний і компактний адаптер, який дозволяє під'єднати дротову мережу Gigabit Ethernet до пристроїв з портами USB-C або USB-A. Завдяки подвійному інтерфейсу ви отримуєте максимальну гнучкість: підходить як для сучасних ноутбуків і смартфонів з Type-C, так і для старіших комп'ютерів з класичним USB-A без потреби в додаткових перехідниках.
Адаптер забезпечує стабільну швидкість до 1 000 Мбіт/с, що значно перевищує типовий Wi-Fi за надійністю та швидкістю. Це ідеальне рішення для онлайн-ігор без лагів, стрімінгу 4K-відео, швидкого завантаження великих файлів, відеоконференцій чи роботи з хмарними сервісами — інтернет-з'єднання стає стабільним, без перешкод і падінь швидкості.
Пристрій працює за принципом plug-and-play: під'єднав — і одразу готовий до використання, без встановлення драйверів. Він сумісний з широким спектром систем, включаючи Windows, macOS, Linux та інші платформи з підтримкою USB Ethernet. Компактний дизайн робить його портативним і зручним для щоденного використання вдома, в офісі чи в подорожах.




