Кулер Xilence XPF92.R.PWM XF041
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:Xilence
  • Код виробника:XPF92.R.PWM XF041
  • Призначення:Для корпуса
  • Тип охолодження:Активне
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:20 дБ
  • Повітряний потік:32.1
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:92 мм
  • Швидкість обертання кулера:800-1800 об/хв
  • Загальний розмір:92 x 92 x 25 мм