Кулер Xilence XPF120UR ARGB Reverse (XF078)
Код: 461922
Оціни
Оціни
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Опис
Підсвічування реалізовано через 3-pin ARGB-роз'єм для прямої синхронізації з материнською платою або хабом підсвічування. Фірмовий ефект Infinity Mirror — система багаторівневих відбиваючих поверхонь у рамці — створює ілюзію нескінченної глибини підсвічування, що виглядає ефектно через скляну бічну панель незалежно від кута огляду. Доступні сім варіантів колірних режимів. Обидва роз'єми — PWM і ARGB — виконані у форматі Male+Female, що дозволяє об'єднувати кілька вентиляторів у ланцюжок daisy-chain без додаткових концентраторів і зайвих дротів. Довжина кабелів — 550 мм. Розміри вентилятора — 120х120х25 мм, вага з кабелями — 155 г. У комплекті — 4 монтажних гвинти.
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:Xilence
  • Код виробника:XF078
  • Призначення:Для корпуса
  • Тип охолодження:Активне
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:32 дБ
  • Повітряний потік:52
  • Живлення:3 pin, 4 pin
  • Вбудований регулятор обертів:Так
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Швидкість обертання кулера:500 - 1800 об/хв
  • Підсвітка:Так
  • Підсвітка RGB:Так
  • Загальний розмір:120 x 120 х 25 мм