Кулер для процесора QUBE QB-OL6250
1/4
Немає в наявності
Опис
Кулер для процесора від компанії QUBE. Його основне призначення – охолоджувати процесор ПК. Виріб має алюмінієву конструкцію з мідними тепловими трубками, що допомагає швидше охолодити процесор. Вентилятор (140 мм) має широкі лопаті вигнутої форми, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує від 700 до 1800 обертів
Аксесуари
Переглянути усі (590)
  • Виробник:QUBE
  • Код виробника:QB-OL6250
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Активне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1156, s-1200, s-1700, s-2011, s-2066, s-AM4
  • Рівень шуму:38 дБ
  • Повітряний потік:58
  • Тип конектора:4 pin
  • Кількість теплових трубок:6 шт
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:140 мм
  • Швидкість обертання кулера:700-1800 об/хв
  • Висота кулера для процесора:162 мм
  • Максимальний TDP:250 Вт
  • Розмір:144 x 121 x 162 мм