Кулер для процесора QUBE QB-OL2000GT
1/3
Немає в наявності
Опис
Кулер для процесора від компанії QUBE. Його основне призначення – охолоджувати процесор ПК. Виріб має алюмінієву конструкцію з мідними тепловими трубками, що допомагає швидше охолодити процесор. Вентилятор (120 мм) має широкі лопаті вигнутої форми, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує від 700 до 1500 обертів. Вбудоване підсвічування з адресними світлодіодами зможе відтворити колірну палітру до 16,8 млн. відтінків.
Аксесуари
Переглянути усі (739)
  • Виробник:QUBE
  • Код виробника:QB-OL2000GT
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Активне
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:30 дБ
  • Повітряний потік:63
  • Тип конектора:4 pin
  • Кількість теплових трубок:6 шт
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Швидкість обертання кулера:700 ~ 1500 об/хв
  • Висота кулера для процесора:159 мм
  • Максимальний TDP:200 Вт
  • Підсвітка:Так
  • Підсвітка RGB:Так
  • Розмір:134 x 120 x 159 мм