Кулер Jonsbo HF2-120BR ARGB Black
Код: 451546
Оціни
Оціни
1/12
Знижка -8%
Знижка -8%
682
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Опис
Jonsbo HF2-120BR ARGB — це вентилятор 120 мм з ефективним охолодженням та підсвічуванням ARGB. Має швидкість обертів від 800 до 2200 об/хв, що дозволяє досягати потоку повітря до 63,3 CFM для ефективного охолодження вашої системи.
Зі статичним тиском 3,04 мм H2O та рівнем шуму до 29,5 дБ на максимальних обертах, він поєднує високу продуктивність з комфортною роботою без надмірного шуму. Напруга 12V для вентилятора і 5V для світлодіодів забезпечують стабільну роботу, при цьому вхідна потужність складає лише 3 Вт для вентилятора та 0,9 Вт для світлодіодів.
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:Jonsbo
  • Код виробника:HF2-120BR ARGB Black
  • Призначення:Для корпуса
  • Тип охолодження:Активне
  • Рівень шуму:30 дБ
  • Повітряний потік:63.3
  • Живлення:3 pin, 4 pin
  • Вбудований регулятор обертів:Так
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Швидкість обертання кулера:800-2200 об/хв ±10%
  • Підсвітка:Так
  • Підсвітка RGB:Ні
  • Загальний розмір:120 х 120 х 25 мм