Кулер ID-COOLING TF-12025-PRO SW
Код: 439926
Оціни
Оціни
1/4
Знижка -16%
Знижка -16%
369
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Опис
Вентилятор ID-Cooling TF-12025-PRO SW — це високопродуктивне рішення для охолодження комп’ютерних систем, яке поєднує ефективність, тишу та стильний дизайн. Завдяки розмірам 120×120×25 мм і вазі 150 г вентилятор легко інтегрується в різні корпуси.
Оснащений гідродинамічним підшипником, він забезпечує низький рівень шуму до 28,9 дБ і тривалий термін служби. Максимальний повітряний потік становить 70 CFM, а тиск — 2,15 мм H₂O, що робить вентилятор ефективним для використання в корпусах, на радіаторах чи процесорних кулерах. Біле LED-підсвічування додає естетичної привабливості, гармонійно поєднуючись із світлими або білими корпусами.
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:ID-COOLING
  • Код виробника:TF-12025-PRO SW
  • Призначення:Для корпуса
  • Тип охолодження:Активне
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:29 дБ
  • Повітряний потік:70
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Швидкість обертання кулера:300 - 1500 об/хв
  • Підсвітка:Так
  • Підсвітка RGB:Ні
  • Загальний розмір:120 х 120 х 25 мм