Кулер ID-COOLING TF-12025-PRO Black (TF-12025-PRO BLACK)
Код: 370188
Оціни
Оціни
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Опис
Обертається вентилятор зі швидкістю 700 - 1800 обертів на хвилину
Особливості:
- тип підшипника — гідродинамічний;
- тип підключення 4-pin;
- PWM керування.
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:ID-COOLING
  • Код виробника:TF-12025-PRO BLACK
  • Призначення:Для корпуса
  • Тип охолодження:Активне
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:32 дБ
  • Повітряний потік:82
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Загальний розмір:120 x 120 x 25 мм