Кулер ID-COOLING TF-12025-Pro ARGB Reverse (TF-12025-PRO-ARGB REVERSE)
Код: 439942
Оціни
Оціни
Основний колір: Чорний
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:ID-COOLING
  • Код виробника:TF-12025-PRO-ARGB REVERSE
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:35 дБ
  • Повітряний потік:82.5
  • Живлення:3 pin, 4 pin
  • Вбудований регулятор обертів:Так
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Швидкість обертання кулера:500~1800±10% об/хв
  • Підсвітка:Так
  • Підсвітка RGB:Так
  • Загальний розмір:120 х 120 х 25 мм