Кулер ID-COOLING TF-12015-W White
Код: 447282
Оціни
Оціни
1/5
Знижка -17%
Знижка -17%
Основний колір: Білий
299
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Опис
Вентилятор має розміри 120x120x15 мм і оснащений гідродинамічним підшипником, який забезпечує довговічність і знижує рівень шуму до 32.3 дБ при максимальній швидкості 2200 об/хв. Гідродинамічний підшипник використовує рідинну плівку для зменшення тертя, що сприяє тихій роботі та стабільній продуктивності. Повітряний потік сягає 67.58 CFM, а статичний тиск — 1.54 мм H₂O, що дозволяє ефективно охолоджувати компоненти навіть у тісних корпусах чи на радіаторах систем водяного охолодження. Тонкий профіль (15 мм) робить його ідеальним для низькопрофільних кулерів ЦП або вузьких корпусів, де стандартні 25 мм вентилятори не поміщаються.
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:ID-COOLING
  • Код виробника:TF-12015-W
  • Призначення:Для корпуса
  • Тип охолодження:Активне
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:32 дБ
  • Повітряний потік:67.58
  • Живлення:4 pin
  • Вбудований регулятор обертів:Так
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Підсвітка:Ні
  • Підсвітка RGB:Ні
  • Загальний розмір:120 х 120 х 15 мм