Кулер ID-COOLING NO-12015-XT ARGB Snow (NO-12015-XT ARGB SNOW)
Код: 370185
Оціни
Оціни
1/5
Знижка -17%
Знижка -17%
479
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Опис
Особливості:
- тип підшипника — гідродинамічний;
- тип підключення 4-pin, 3pin.
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:ID-COOLING
  • Код виробника:NO-12015-XT ARGB SNOW
  • Призначення:Для корпуса
  • Тип охолодження:Активне
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:31 дБ
  • Повітряний потік:55
  • Живлення:3 pin, 4 pin
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Швидкість обертання кулера:500 - 2000 об/хв
  • Підсвітка:Так
  • Загальний розмір:120 x 120 x 15 мм