Кулер Gigabyte Aorus EZ Chain Fan 120 Ice 3pcs (GP-ECFAN1203 ICE)
Код: 415508
Оціни
Оціни
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:Gigabyte
  • Код виробника:GP-ECFAN1203 ICE
  • Призначення:Для корпуса
  • Тип охолодження:Активне
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:29 дБ
  • Повітряний потік:60
  • Живлення:4 pin
  • Вбудований регулятор обертів:Так
  • Кількість вентиляторів:3 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Швидкість обертання кулера:600-2000 об/хв +/-10%
  • Підсвітка:Так
  • Підсвітка RGB:Так
  • Загальний розмір:120 х 120 х 25 мм