Кулер FRACTAL DESIGN Momentum 12 RGB White (FD-F-MR1-1202)
Код: 434307
Оціни
Оціни
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Безкоштовно Відправимо 16/05
Опис
FRACTAL DESIGN Momentum 12 RGB – це високоефективний кулер, який поєднує потужне охолодження та стильний дизайн. Завдяки розміру 120 мм і лопатям із рідиннокристалічного полімеру він забезпечує потужний повітряний потік і статичний тиск, ефективно охолоджуючи систему.
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:FRACTAL DESIGN
  • Код виробника:FD-F-MR1-1202
  • Призначення:Для корпуса
  • Тип охолодження:Активне
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:28 дБ
  • Живлення:4 pin
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Підсвітка:Так
  • Підсвітка RGB:Так
  • Загальний розмір:120 x 120 x 25 мм