Кулер для процесора NZXT T120 RGB Black (RC-TR120-B1)
1/6
Немає в наявності
Опис
Прилад оснащений 120-міліметровим вентилятором із великими лопатями, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує від 500 до 1800 обертів. Підключається пристрій за допомогою конектора 4 Pin.
Аксесуари
Переглянути усі (901)
  • Виробник:NZXT
  • Код виробника:RC-TR120-B1
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Активне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1156, s-1200, s-1700, s-AM4, s-AM5
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:28 дБ
  • Повітряний потік:50
  • Тип конектора:4 pin
  • Вбудований регулятор обертів:Так
  • Кількість теплових трубок:4 шт
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Швидкість обертання кулера:500-1800 + 300 об/хв
  • Максимальний TDP:100 Вт
  • Підсвітка:Так
  • Підсвітка RGB:Так
  • Розмір:120 x 66 x 159 мм