Кулер для процесора 2E Gaming Air Cool ACN120B ARGB (2E-ACN120B-ARGB)
1/2
Основний колір: Чорний
Немає в наявності
Опис
Чотири 6 мм мідні теплові трубки розташовані з оптимальною відстанню для кращого розподілу тепла. Трубки разом з алюмінієвим радіатором та керамічним покриттям підвищують ефективність тепловідведення (TDP до 180 Вт).
Вентилятор обладнаний рівномірним ARGB-підсвічуванням з можливістю підключення через роз’єм +5V 3pin, що дозволяє синхронізувати його з іншими компонентами системи для створення цілісного освітлення вашого ПК.
Аксесуари
Переглянути усі (781)
  • Виробник:2E
  • Код виробника:2E-ACN120B-ARGB
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Активне
  • Сокет:s-1150, s-1151, s-1155, s-1156, s-1200, s-1366, s-1700, s-AM3, s-AM3+, s-AM4, s-AM5
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:33 дБ
  • Повітряний потік:31.18
  • Тип конектора:3 pin, 4 pin
  • Вбудований регулятор обертів:Так
  • Кількість теплових трубок:4 шт
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Швидкість обертання кулера:800 -1800±10% об/хв
  • Висота кулера для процесора:156 мм
  • Максимальний TDP:180 Вт
  • Підсвітка:Так
  • Підсвітка RGB:Так
  • Розмір:128 x 75 x 156 мм