Кулер для процесора 2E Air Cool AC120ZP (2E-AC120ZP-RGB)
1/5
Немає в наявності
Опис
Кулер має ефективну конструкцію з вентилятором 120 мм з гідродинамічним підшипником, що забезпечує потужний потік повітря та ефективне охолодження. Вентилятор працює з мінімальним шумом, що робить його ідеальним варіантом для тих, хто цінує тишу під час роботи комп'ютера. Алюмінієвий радіатор зі спеціальним чорним покриттям, що включає керамічні частки, для ефективного відводу тепла.
Особливості:
- підтримка сучасних сокетів;
- підсвітка Auto RGB.
Аксесуари
Переглянути усі (916)
  • Виробник:2E
  • Код виробника:2E-AC120ZP-RGB
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:34 дБ
  • Повітряний потік:49
  • Тип конектора:4 pin
  • Вбудований регулятор обертів:Так
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Швидкість обертання кулера:900 - 2000 об/хв
  • Висота кулера для процесора:68 мм
  • Максимальний TDP:95 Вт
  • Підсвітка:Так
  • Підсвітка RGB:Так
  • Розмір:120 x 120 x 68 мм