Кулер для процесора Crown CM-1152PWM
- Для процесорів із рівнем TDP до 115W;
  • Виробник:Crown
  • Код виробника:CM-1152PWM
  • Повітряний потік:63
  • Тип конектора:4 pin
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Швидкість обертання кулера:1000-1800 об/хв
  • Висота кулера для процесора:70 мм
  • Максимальний TDP:115 Вт
  • Підсвітка:Так
  • Розмір:126x126x70 мм