Кулер для процесора Crown CM-1150PWM
Немає в наявності
Опис
Основні характеристики:
- Універсальний сокет для процесора Intel та AMD;
- Для процесорів із рівнем TDP до 115W;
- Гідродинамічний тип підшипника;
- Чорне антипилове покриття;
- Яскрава підсвітка.
Характеристики
Усі характеристики
Відгуки
Даниил
Переглянути відгуки (13)
Показати всі
Аксесуари
Переглянути усі (916)
  • Виробник:Crown
  • Код виробника:CM-1150PWM
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Активне
  • Сокет:s-AM2, s-AM2+, s-AM3+, s-AM4, s-FM1, s-FM2
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:26 дБ
  • Повітряний потік:63
  • Тип конектора:4 pin
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Швидкість обертання кулера:1000-1800 об/хв
  • Висота кулера для процесора:70 мм
  • Максимальний TDP:115 Вт
  • Підсвітка:Так
  • Розмір:126x126x70 мм