Кулер Cooling Baby 12025WARGB White
Код: 391298
Оціни
Оціни
1/2
Товар продано
Опис
Цей кулер оснащений яскравим RGB підсвічуванням, яке доповнить ваш ПК атмосферними барвами.
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:Cooling Baby
  • Код виробника:12025WARGB
  • Призначення:Для корпуса
  • Тип охолодження:Активне
  • Рівень шуму:25 дБ
  • Живлення:4 pin
  • Вбудований регулятор обертів:Так
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Швидкість обертання кулера:600-1500 об/хв
  • Підсвітка:Так
  • Підсвітка RGB:Так
  • Загальний розмір:120 х 120 х 25 мм