Кулер для процесора Cooler Master MasterAir MA620M (MAM-D6PN-120PA-R1)
1/4
Немає в наявності
Аксесуари
Переглянути усі (560)
  • Виробник:Cooler Master
  • Код виробника:MAM-D6PN-120PA-R1
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Активне
  • Рівень шуму:30 дБ
  • Повітряний потік:57.3
  • Тип конектора:4 pin
  • Кількість теплових трубок:6 шт
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Швидкість обертання кулера:650 - 2000 об/хв
  • Висота кулера для процесора:165 мм
  • Максимальний TDP:250 Вт
  • Підсвітка:Так
  • Підсвітка RGB:Так
  • Розмір:135 x 125 x 165 мм