Система рідинного охолодження AZZA Galeforce 240 (LCAZ-240C-ARGB)
1/3
Тип охолодження: РідиннеПризначення: Для процесораРівень шуму: 27
Немає в наявності
Опис
Радіатор СВО виконаний з алюмінію, який допоможе швидко охолодити пристрій. За одну хвилину виріб виконує від 650 до 1800 обертів. Підключається пристрій за допомогою конектора 3 Pin.
Характеристики
Тип охолодженняРідинне
ПризначенняДля процесора
Рівень шуму27 дБ
Аксесуари
Переглянути усі (733)
  • Виробник:AZZA
  • Код виробника:LCAZ-240C-ARGB
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Рідинне
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Повітряний потік:54 CFM
  • Живлення:3 pin
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:274 x 120 x 27 мм
  • Довжина радіатора СРО:240 мм
  • Швидкість обертання кулера:650 - 1800 об/хв
  • Підсвітка:Так
  • Розмір:120 x 120 x 25 мм