Кулер для процесора 2E Air Cool AC120T4 RGB (2E-AC120T4-RGB)
1/7
Немає в наявності
Аксесуари
Переглянути усі (898)
  • Виробник:2E
  • Код виробника:2E-AC120T4-RGB
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Активне
  • Сокет:s-1366, s-775, s-AM2, s-AM2+, s-AM3+, s-AM4, s-FM1, s-FM2
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:35 дБ
  • Повітряний потік:43
  • Тип конектора:4 pin
  • Кількість теплових трубок:4 шт
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:125 x 71 x 130 мм
  • Швидкість обертання кулера:2000 об/хв
  • Висота кулера для процесора:125 мм
  • Максимальний TDP:130 Вт
  • Підсвітка:Так
  • Підсвітка RGB:Так
  • Розмір:125 x 95 x 130 мм