Кулер для процесора 2E Air Cool AC120D6 ARGB (2E-AC120D6-ARGB)
1/16
Немає в наявності
Аксесуари
Переглянути усі (781)
  • Виробник:2E
  • Код виробника:2E-AC120D6-ARGB
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Активне
  • Сокет:s-2011, s-775, s-AM2, s-AM2+, s-AM3, s-AM3+, s-AM4, s-FM2
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:34 дБ
  • Повітряний потік:66
  • Тип конектора:3 pin, 4 pin
  • Кількість теплових трубок:6 шт
  • Кількість вентиляторів:2 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:123 х 156 х 50 мм
  • Швидкість обертання кулера:1700 об/хв
  • Висота кулера для процесора:156 мм
  • Максимальний TDP:180 Вт
  • Підсвітка:Так
  • Розмір:123 x 156 x 102 мм