Кулер для процесора 2E Air Cool AC120D4 ARGB (2E-AC120D4-ARGB)
1/9
Немає в наявності
Аксесуари
Переглянути усі (829)
  • Виробник:2E
  • Код виробника:2E-AC120D4-ARGB
  • Призначення:Для процесора
  • Тип охолодження:Активне
  • Сокет:s-1366, s-2011, s-AM2+, s-AM3, s-AM3+, s-AM4, s-FM2, s-FM2+
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:34 дБ
  • Повітряний потік:66
  • Тип конектора:3 pin, 4 pin
  • Кількість теплових трубок:4 шт
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:120 мм
  • Розмір радіатора:127 x 154 x 50 мм
  • Швидкість обертання кулера:1700 об/хв
  • Висота кулера для процесора:154 мм
  • Максимальний TDP:150 Вт
  • Підсвітка:Так
  • Розмір:127 x 154 x 76 мм