Кулер для процесора 2E Air Cool ACM90D4 ARGB (2E-ACM90D4)
1/14
Немає в наявності
Опис
Алюмінієвий радіатор із чотирма шестиміліметровими мідними тепловими трубками, які розміщені на певній відстані, підвищує ефективність охолодження та впливає на розподіл повітряних потоків. Поверхня радіатора зі спеціальним чорним покриттям із керамічними вкрапленнями гарантує при цьому показник TDP 180 Вт.
Аксесуари
Переглянути усі (108)
  • Виробник:2E
  • Код виробника:2E-ACM90D4
  • Тип підшипника:Гідродинамічний
  • Рівень шуму:28 дБ
  • Повітряний потік:40.5
  • Тип конектора:3 pin, 4 pin
  • Кількість теплових трубок:4 шт
  • Кількість вентиляторів:1 шт
  • Розмір вентилятора:90 мм
  • Розмір радіатора:112 x 92 x 135
  • Швидкість обертання кулера:800-2400 об/хв
  • Максимальний TDP:180 Вт