Кріплення для мобільного телефону Pitaka Magnetic Mount Qi Car Vent Black (CM3001Q)

Код: 266593
0 / 5
Кріплення для мобільного телефону Pitaka Magnetic Mount Qi Car Vent Black (CM3001Q)
Кріплення для мобільного телефону Pitaka Magnetic Mount Qi Car Vent Black (CM3001Q)Кріплення для мобільного телефону Pitaka Magnetic Mount Qi Car Vent Black (CM3001Q)Кріплення для мобільного телефону Pitaka Magnetic Mount Qi Car Vent Black (CM3001Q)Кріплення для мобільного телефону Pitaka Magnetic Mount Qi Car Vent Black (CM3001Q)Кріплення для мобільного телефону Pitaka Magnetic Mount Qi Car Vent Black (CM3001Q)
-10%знижкаFREE
Тип тримачаУніверсальний
КолірЧорний
0 / 5
Тип тримачаУніверсальний
Підтримка бездротової зарядкиТак
КолірЧорний
Усі характеристики

Magnetic Mount Qi Car Vent - магнітне кріплення та бездротова зарядка від компанії Pitaka. Дозволить зручно розміщувати смартфон у салоні авто для використання як навігатора чи плеєра. При тому гаджет буде відновлювати свій заряд, а тому користувач завжди буде на зв'язку та з доступом до мережі. Створений для новітніх гаджетів, які підтримують технологію Qi, завдяки своєму дизайну тримач буде гарно поєднуватися із преміальними смартфонами та не виділятися з салону автомобіля.

У такому положенні смартфон можна буде використовувати як навігатор, не хвилюючись за те, що він розрядиться за час поїздки. Смартфон тримається за рахунок магніту, а тому його закріплення на тримачі буде надійним і не буде перешкоджати зручному користуванню гаджетом. 

Показати більше

Преміальний аксесуар

Pitaka Magnetic Mount Qi Car Vent - відмінний аксесуар для власника авто та сучасного смартфона. Поєднує в собі два гаджети - і магнітне кріплення, і  бездротову зарядку. Дозволить зручно розміщувати смартфон у салоні авто для використання як навігатора чи плеєра.         

Надійний тримач

Вбудовані надміцні магніти класу N52-T автоматично вирівнюють пристрій і забезпечують надійну установку телефону.

Широка сумісність 

На нижній стороні зарядного пристрою знаходиться порт USB Type-C, який використовується для підключення. Кабель Type-C поставляється у комплекті. 

Охолодження

Вбудований вентилятор ефективно розсіює тепло, що генерується котушкою, забезпечуючи високу швидкість зарядки і більш тривалий термін служби вашого пристрою.  

 

Створений для стильних авто

Magnetic Mount Qi Car Vent встановлюється у вентиляційні решітки. Зарядний пристрій буде гарно доповнювати інтер'єр авто, адже має естетичний вигляд. Його конструкція посилена арамідним волокном і цинковим сплавом. 

Комплектація

Pitaka Magnetic Mount Qi Car Vent поставляється разом з кріпленням, кабелем USB Type-C та інструкцією з використання. Пристрій захищений від перенапруги, сверхтока, перегріву. 

  • Виробник:Pitaka
  • Код виробника:CM3001Q
  • Тип тримача:Універсальний
  • Підтримка бездротової зарядки:Так
  • Додаткові функції:Qi wireless charger
  • Колір:Чорний
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?