Кріплення для мобільного телефону JoyRoom JR-ZS187 Speedy series Silver (JR-ZS187 Silver)

Код: 260757
0 / 5
kriplennya_dlya_mobilnogo_telefonu_joyroom_jr_zs187_speedy_series_silver__jr_zs187_silver
kriplennya_dlya_mobilnogo_telefonu_joyroom_jr_zs187_speedy_series_silver__jr_zs187_silverКріплення для мобільного телефону JoyRoom JR-ZS187 Speedy series Silver (JR-ZS187 Silver)Кріплення для мобільного телефону JoyRoom JR-ZS187 Speedy series Silver (JR-ZS187 Silver)
Тип тримачаУніверсальний
КолірСріблястий
0 / 5
Тип тримачаУніверсальний
КолірСріблястий
Усі характеристики

JoyRoom JR-ZS187 - кріплення для мобільного телефону, яке дозволить зручно розміщувати смартфон у салоні авто для використання як навігатора чи плеєра. 

Одна частина тримача являє собою затискач, який адаптується під розміри смартфона. Аксесуар компактний, тому буде непомітним в інтер'єрі салону.  

Показати більше
  • Виробник:JoyRoom
  • Код виробника:JR-ZS187 Silver
  • Тип тримача:Універсальний
  • Колір:Сріблястий
Компанія JOYROOM на ринку з 2010-го року. Основний профіль діяльності компанії — це виробництво високоякісних та яскравих аксесуарів до розумної техніки: стильні чохли, компактні зарядні пристрої, автомобільні аксесуари, а також велике різноманіття USB-кабелів, тощо. Серед асортименту товарів JoyRoom також є: bluetooth-колонки, безпровідні навушники, окуляри віртуальної реальності, флешки та павербанки. Про любителів активного відпочинку компанія теж попіклувалася і випустила серію яскравих поїлок. За час свого існування компанія з міста Шеньчжень (Китай) встигла завоювати неабияку прихильність користувачів через високу якість продукції та великий асортимент товарів, понад 4600 найменувань. Компанія нараховує понад 300 працівників, які турбуються про те, щоб ви отримували речі, які зроблять... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?