Кріплення для мобільного телефону Baseus Smart Vehicle Bracket Wireless Charger (WXZN-B01)

Код: 265899
0 / 5
Кріплення для мобільного телефону Baseus Smart Vehicle Bracket Wireless Charger (WXZN-B01)
Кріплення для мобільного телефону Baseus Smart Vehicle Bracket Wireless Charger (WXZN-B01)Кріплення для мобільного телефону Baseus Smart Vehicle Bracket Wireless Charger (WXZN-B01)
Тип тримачаУніверсальний
КолірЧорний
0 / 5
Тип тримачаУніверсальний
КолірЧорний
Усі характеристики

Smart Vehicle Bracket Wireless Charger - кріплення для мобільного телефону, яке виконує функцію бездротової зарядки. Дозволить зручно розміщувати смартфон у салоні авто для використання як навігатора чи плеєра. При тому гаджет буде відновлювати свій заряд, а тому користувач завжди буде на зв'язку та з доступом до мережі. 

Завдяки своєму дизайну кріплення буде гарно поєднуватися із преміальними смартфонами та не виділятися з салону автомобіля. Аксесуар сумісний з новітніми гаджетами, які підтримують бездротову технологію зарядки. 

Основа тримача міцна, тому він буде довше служити власнику та надійно тримати смартфон під час руху автомобіля. Важливо, що ті елементи тримача, які безпосередньо торкаються смартфона та авто мають м'які вставки, а тому при встановленні тримач не буде пошкоджувати ні решітку авто, ні корпус гаджета. 

Аксесуар автоматично підбирає силу "зажиму" відповідно до ваги смартфона. Тому пристрій не буде випадати і його можна буде ставити на затискач однією рукою.  

Показати більше
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?