Книга Designed by Apple in California - 330x413mm (MLXG2)

Код: 296563
4 / 5
Книга Designed by Apple in California - 330x413mm
Книга Designed by Apple in California - 330x413mmКнига Designed by Apple in California - 330x413mmКнига Designed by Apple in California - 330x413mmКнига Designed by Apple in California - 330x413mmКнига Designed by Apple in California - 330x413mmКнига Designed by Apple in California - 330x413mmКнига Designed by Apple in California - 330x413mmКнига Designed by Apple in California - 330x413mm
1/8
Тип пристроюКнига Apple
МатеріалПапір
4 / 5
Купуй
Немає в наявності
xmil

Цікава книжка, головне з картинками. Деякі навіть кольорові. Чекаю другу частину щоб зібрати всю колекцію. Мінуси: скидаю бал бо папір не дуже, могли б і якісніший використати.

Переглянути відгуки (1)

Нова фотокнига розповідає про компанію Apple через її продукти.

Компанія Apple випускає нову книгу в твердій палітурці, яка оповідає про 20-річну історію дизайну Apple в 450 фотографіях минулих і сучасних продуктів Apple. Книга «Designed by Apple in California» демонструє продукти від iMac 1998 року по Apple Pencil 2015 року, а також розповідає про матеріали і технології, які застосовували інженери Apple за два десятиліття інновацій.  

Ця книга присвячена пам'яті Стіва Джобса.  

«Думка про створення чогось дійсно важливого для людства була мотивацією Стіва з самого початку. І сьогодні, коли Apple дивиться в майбутнє, ця думка як і раніше рухає нас вперед, - сказав Джонні Айв, директор по дизайну Apple. - Цей збірник покликаний спокійно продемонструвати деякі з продуктів, які наша компанія створила за ці роки. Сподіваємося, що він допоможе зрозуміти, як і чому вони існують, і послужить посібником для студентів у всіх областях дизайну». 

Продукти, представлені в цій книзі, стали результатом тісної співпраці багатьох команд фахівців. У книзі 450 фотографій, знятих Ендрю Цукерманом в нарочито скромній стилістиці. Вони ілюструють процеси розробки та готові продукти Apple.  

У передмові до книги Айв пояснює: 

- Це книга про дизайн. Але в ній піде мова не про самих дизайнерів, творчих пошуках і розробці продуктів. Це об'єктивний образ нашої роботи, в якому, за іронією, представлені і ми самі. У ній описується, як ми працюємо, які сповідуємо цінності, за що боремося і чого хочемо досягти. Ми завжди прагнемо, щоб нас оцінювали у справах, а не за словами.

- Ми прагнемо створювати природні форми. І іноді нам це вдається. Багато наших продукти виглядають настільки простими, зрозумілими і логічними, як ніби у них немає розумної альтернативи.

Книга «Designed by Apple in California» випускається в двох форматах. Вона надрукована на спеціально виготовленому папері особливого ​​забарвлення з посрібленими матовими краями. Текст і зображення надруковані чорнилом високої чіткості з восьмиразовим кольороділенням. Це видання в твердій палітурці, прошитому лляними нитками, готувалося протягом восьми років. Книгу публікує компанія Apple.

Компанія Apple зробила революцію в світі персональних пристроїв, представивши в 1984 році Macintosh. Сьогодні Apple є світовим лідером в області інновацій, випускаючи iPhone, iPad, Mac, Apple Watch і Apple TV. Чотири програмних платформи Apple - iOS, macOS, watchOS і tvOS - забезпечують ідеально злагоджену роботу всіх пристроїв Apple і надають користувачам унікальні сервіси, включаючи App Store, Apple Music, Apple Pay і iCloud. 100 000 співробітників Apple повністю присвячують себе створенню кращих продуктів на Землі і допомагають зробити світ кращим, ніж він був до нас.

Показати більше
Фізичні параметри
  • Матеріал:Папір
  • Основний колір:Білий
  • Ширина:330 мм
  • Довжина:413 мм
Сучасний ІТ-гігант з Купертино був заснований 1 квітня 1976 року двома друзями: Стівом Джобсом та Стівом Возняком. Працюючи в гаражі, партнери змогли зробити свій перший персональний комп’ютер Apple I, який коштував $666. Усього молоді інженери продали 200 таких комп’ютерів, що принесло їм перший суттєвий капітал. Інновації та унікальний передовий підхід до конструювання пристроїв був основною «фішкою» Apple з самого початку існування компанії. Підтвердженням цьому є крок, що був зроблений партнерами, для підвищення попиту на свою наступну модель ПК під назвою Apple II. У той час, коли конкуренти випускали свої комп’ютери в металічних громіздких корпусах, пристрій Джобса та Возняка знаходився всередині елегантного пластикового контейнеру, який вигідно відрізнявся від своїх «брутальних братів». Так... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?