2 100
1 235 грн
Купити

Гарнітура Real-EL GDX-7800 Black/Red (EL124100027)

Код: 456947
Оціни
Оціни
1/8
Знижка -41%
Тип пристрою: ГарнітураТип навушників: НакладніВиконання навушників: Верхня дужкаПризначення навушників: Для ПК та ноутбукаТип підключення: ДротовийЧастотний діапазон: 20 - 22 000 ГцЧутливість: 105 дБ ± 3 дБОпір: 16Регулятор гучності на кабелі: ТакТип конектора: Прямий
Знижка -41%
2 100
1 235 грн
Кешбек 12 грн
Від 82 грн/міс
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Від 90 грн Відправимо 28/03
Укрпошта
Від 45 грн. Відправимо 28/03
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Від 150 грн. Відправимо 28/03
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Безкоштовно Відправимо 28/03
Додаткові пропозиції
Сервіси
185 грн
Опис

Ігрова гарнітура ReaL-EL GDX-7800 — це справжній кіберспортивний воїн для геймерів, які хочуть потужний бас, чіткий звук і комфорт навіть після 10-годинних марафонів, перетворюючи кожну гру на вибухову битву без компромісів у якості чи зручності.

У класичному чорному кольорі з яскравими червоними акцентами та агресивним дизайном вона виглядає як зброя топового гравця — ідеально для темних сетапів з RGB-підсвіткою. 50-мм драйвери видають насичений звук з глибоким басом, чіткими середніми та детальними верхами — постріли, вибухи й кроки звучать реалістично й точно, а віртуальний 7.1 surround додає просторовості для конкурентних ігор.

Мікрофон робить голос кристально чистим у командному чаті — тіммейти чують тільки тебе, а не клавіатуру чи пилотяг за спиною. Підсвітка на чашках додає атмосферності вечіркам чи стрімам.

М’які амбушури з memory foam і регульоване наголів’я обіймають голову так зручно, що забуваєш про гарнітуру навіть після довгих рейдів. Вага 355 г — не тисне, не гріє, не втомлює. Дротовий USB з довжиною кабелю 2.2 м гарантує стабільність і нульову затримку.

З гарнітурою ReaL-EL GDX-7800 кожна гра, відео та аудіоконтент стає незабутньою подорожжю у світ високоякісного звуку, забезпечуючи максимальний комфорт та реалістичність під час використання.

Характеристики
Тип пристроюГарнітура
Тип навушниківНакладні
Виконання навушниківВерхня дужка
Призначення навушниківДля ПК та ноутбука
Тип підключенняДротовий
Частотний діапазон20 - 22 000 Гц
Чутливість105 дБ ± 3 дБ
Опір16 Ом
Регулятор гучності на кабеліТак
Тип конектораПрямий
Усі характеристики
Відгуки

Ще немає жодного відгуку, залиште перший

Схожі навушники та гарнітури
Гарнітура накладна ReaL-EL GDX-7800, Black/Red ( Gaming ) Гарнітура Real-EL GDX-7800 Black/Red (EL124100027)
2 100
1 235 грн
Верхня дужкаДля ПК та ноутбука
Гарнітура Hator Hypergang 2 USB 7.1 Black (HTA-940) Гарнітура Hator Hypergang 2 USB 7.1 Black (HTA-940)
3 527 грн
Верхня дужкаДля ПК та ноутбука
Гарнітура Gemix HP-220MV Black Гарнітура Gemix HP-220MV Black
410
313 грн
Верхня дужкаДля ПК та ноутбука
Гарнітура Gemix X-350 Black-Green Гарнітура Gemix X-350 Black-Green
641
498 грн
Верхня дужкаДля ПК та ноутбука
Гарнітура Gemix W-330 Gaming Black/Orange
414
269 грн
Верхня дужкаДля ПК та ноутбука
Гарнітура Defender FreeMotion B400 Black (63400) Гарнітура Defender FreeMotion B400 Black (63400)
725 грн
Верхня дужкаДля ПК та ноутбука
Гарнітура Defender Espanto White (62470) Гарнітура Defender Espanto White (62470)
860 грн
Верхня дужкаДля ПК та ноутбука
  • Виробник:Real-EL
  • Код виробника:EL124100027
  • Тип пристрою:Гарнітура
  • Тип навушників:Накладні
  • Виконання навушників:Верхня дужка
  • Призначення навушників:Для ПК та ноутбука
Параметри
  • Тип динаміків:Динамічний
  • Частотний діапазон:20 - 22 000 Гц
  • Чутливість:105 дБ ± 3 дБ
  • Опір:16 Ом
  • Частотний діапазон мікрофона:30 - 16 000 Гц
Підключення
  • Тип підключення:Дротовий
  • Довжина кабеля:2.2 м
  • Регулятор гучності на кабелі:Так
  • Тип конектора:Прямий
  • Підключення навушників:USB Type-A
  • Тип виконнання кабеля:Круглий
Додаткові функції
  • Індикація:Світлодіодна
Фізичні параметри
  • Вага навушників:355 г
  • Основний колір:Чорний, Червоний
  • Основний колір:Black
  • Гарантія:12 міс.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Огляди
12/12/2025
Набір ігрової периферії ASUS ROG: Pelta, Azoth X, Harpe II Ace та Sheath II XXL
ASUS ROG підготувала комплексний набір периферії для вимогливих геймерів і ентузіастів. До нього входять чотири пристрої: гарнітура ROG Pelta, клавіатура ROG Azoth X, миша ROG Harpe II Ace та килимок ROG Sheath II XXL. Разом вони покривають всі потреби сучасного ігрового сетапу – від занурення в зву
18/12/2025
15 техно-подарунків для жінок: від милих дрібниць до “вау”-гаджетів
Зимові свята — ідеальний привід подарувати не “чергову річ”, а техно-подарунок, який реально працює щодня: додає комфорту, економить час або просто піднімає настрій. У цій добірці — 15 ідей для жінок у порядку зростання бюджету: від приємних дрібниць “на кожен день” до великих “вау-подарунків”, які
15/12/2025
Що подарувати для чоловіка на Різдво і Новий рік: 15 ідей на будь-який бюджет
Наближаються Різдво й Новий рік, а разом із ними — класичне питання: що подарувати чоловіку, щоб це було і “вау”, і справді корисно. У цій підбірці ми зібрали 15 техно-ідей під різні сценарії життя: для геймера, офісного працівника, спортсмена, меломана та любителя подорожей. Тут немає випадкових по
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?