ШумоізоляціяТак
Тип навушниківВкладиші
Призначення навушниківДля музики в дорозі
Виконання навушниківTWS (повністю бездротові)
Усі характеристики

Freebuds 3 - оновлена бездротова гарнітура від Huawei. Виконана у самобутньому округлому кейсі, який підтримує функцію бездротової зарядки. Відрізняється зручністю використання, адже дизайн навушників Dolphin Bionic допомагає гарнітурі надійно триматися у вусі та не випадати, навіть при енергійних рухах. 

Для глибокого та насиченого звучання, стабільної роботи та швидкого з'єднання, Freebuds 3 оснащена процесором Kirin A1. З гарнітурою не тільки можна насолоджуватися піснями, а й якісним звучанням відео чи геймерських ефектів. Технологія шумозаглушення дозволяє відсікати сторонні шуми, які можуть заважати слухати музику в шумній обстановці. До того ж гарнітура дозволяє говорити у будь-якому місці - жодний зовнішній шум не зіпсує розмови, навіть сильний вітер.

Навушники підключається до смартфона при відкритті кейса, а наступні підключення відбуваються автоматично. Сенсорне управління дасть змогу не діставати смартфон з кишені, якщо потрібно поставити музику на паузу. Зарядити кейс можна двома способами - використовуючи порт USB Type-C чи бездротовий зарядний пристрій. Повністю заряджений кейс може підтримувати до 4 зарядок навушників (за даними виробника).

Показати більше
Модель
Ціна
Тип пристрою
Призначення навушників
Гарнітура Huawei Freebuds 3 Honey Red (55032452) Гарнітура Huawei Freebuds 3 Honey Red (55032452) 4 999 грнГарнітураДля музики в дорозі
 Гарнітура UiiSii U8 White Гарнітура UiiSii U8 White 99 грн   119 грнГарнітураДля музики в дорозі
Гарнітура Bluedio F2 White Гарнітура Bluedio F2 White 1 540 грнГарнітураДля музики в дорозі
[258377] Гарнітура Bluedio TE Blue Гарнітура Bluedio TE Blue 279 грн   375 грнГарнітураДля музики в дорозі
[258375] Гарнітура Bluedio TE Yellow Гарнітура Bluedio TE Yellow 279 грн   375 грнГарнітураДля музики в дорозі
Гарнітура Bluedio TE Red Гарнітура Bluedio TE Red 279 грн   375 грнГарнітураДля музики в дорозі
 • Виробник:Huawei
 • Код виробника:55032452
 • Тип пристрою:Гарнітура
 • Тип навушників:Вкладиші
 • Виконання навушників:TWS (повністю бездротові)
 • Призначення навушників:Для музики в дорозі
 • Тип підключення:Бездротовий
 • Тип бездротового підключення:Bluetooth
 • Шумоізоляція:Так
 • Підтримка Bluetooth:v.5.1
 • Основний колір:Червоний
Одна з найбільших в світі компаній у сфері інформаційних технологій. Виробляють різноманітне обладнання в сфері телекоммунікацій, стільникового зв´язку, а також смартфони, планшети, розумні годинники тапристрої для дому. В 2015 році Huawei стала третім виробником мобільних телефонів у світі.Huawei перекладається з китайської як «велике покращення». Головний девіз бренду «Мрії надихають на творчість». В компанії вважають, що необхідно щоб кожен мріяв у силу мрії, щоб світ став кращим. ... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?