Гарнітура HAYLOU T16 TWS Black (HAYLOU-T16)

Код: 308592
3 / 5
Гарнітура HAYLOU T16 TWS Black (HAYLOU-T16)
Гарнітура HAYLOU T16 TWS Black (HAYLOU-T16)Гарнітура HAYLOU T16 TWS Black (HAYLOU-T16)Гарнітура HAYLOU T16 TWS Black (HAYLOU-T16)
1/3
Тип пристроюГарнітура
3 / 5
Кешбек 29 грн
Тип пристроюГарнітура
Тип підключенняБездротовий
Тип керуванняСенсорне
Підтримка Bluetoothv.5.0
Частотний діапазон20-20 000 Гц
Чутливість95 дБ
Опір32 Ом
Кількість годин роботи навушників6 год
Кількість годин роботи з кейсом30 год
ШумоізоляціяТак
Тип навушниківВакуумні
Призначення навушниківДля музики в дорозі
Виконання навушниківTWS (повністю бездротові)
Усі характеристики

HAYLOU T16 - повністю бездротова гарнітура з простим дизайном. Виконана в ергономічній формі, яка зручна для тривалого використання. Всі ваші прогулянки, робота в офісі чи поїздка у транспорті можуть відбуватися в супроводі улюбленої музики. 

Гарнітура не тільки зручна, а й витривала. Вона здатна пропрацювати до 6 годин на одному заряді, а кейс додає їй автономності на 30 годин роботи. Також ця модель захищена за стандартом IPX5, тому витримає сильне спітніння або ж попадання під дощ на вулиці. 

HAYLOU T16 відрізняється стабільним Bluetooth-з'єднанням, адже оснащена модулем 5-ї версії. Він відрізняється покращеною енергоефективністю та великою дальністю роботи.

Гарнітура забезпечить потужне та тривале звучання завдяки HD-кодуванню AAC. Улюблені пісні та виконавці будуть звучати природньо з багатим відтворенням частот всіх рівнів. Гарнітура підтримує 4 режими шумозаглушення, щоб фокус на музиці був максимальним. Змінити режими з Прозорого (для добре відчутних зовнішніх звуків) до максимального (для шумних місціь, наприклад метро чи переповнений офіс) можна за допомогою сенсорного керування чи додатка.

Варто відзначити, що навушники цієї моделі незалежні один від одного, адже підключаються до джерела звуку окремо. Тому їх окреме використання доступне та стабільне, що зручно під час деяких ситуацій. 

Показати більше

Апогей високоякісного звучання  

Бездротові навушники HAYLOU T16 забезпечують чистий і потужний звук, зручне управління і тривалий час автономної роботи. Вони мають 4 режими шумозаглушення, що дозволяє насолоджуватися музикою, де б ви не знаходилися. Робота від батареї забезпечує 30 годин безперервного звучання. Корпус по стандарту IPX5 стійкий до впливу поту і дощу. 

Активне шумозаглушення

Залежно від навколишнього оточення, ви можете вибрати найбільш комфортний режим шумозаглушення. Вбудовані високочутливі мікрофони розпізнають зовнішні шуми і генерують коригувальний сигнал. Навушники можуть знизити рівень шуму на 35dB.   

Управління оточуючими звуками

У додатку HAYLOU ви можете самостійно вибрати режим шумозаглушення. Так, наприклад, в «прозорому режимі» ви будете чути частину зовнішніх звуків, що забезпечить вашу безпеку під час ранкової пробіжки. «Режим шумозаглушення ANC» абстрагує вас від галасливого оточення (метро, аеропорт, тощо). А «режим вулиці PNC» дозволить вам насолодитися якісною музикою під час їзди на велосипеді або скутері, оскільки пригнічує шум вітру.    

Продумана конструкція 

Спеціально сконструйована форма Haylou T16 за принципом золотого перетину, алюмінієво-мідна акустична котушка CCAW і підтримка кодека AAC гарантують відмінну якість звучання. Насолоджуйтесь чистим звуком з високою деталізацією, як в звукозаписі.  

Автономія підключення обох навушників

На відміну від звичайних навушників, Haylou T16 не пов'язані між собою і мають незалежне підключення до джерела звуку. Це запобігає проблеми з втратою з'єднання і раптовим обривом звуку. 

Автоматичне підключення

Як тільки ви відкриваєте зарядний кейс, навушники автоматично підключаються до вашого пристрою. Надчутливий датчик носіння фіксує положення навушників. Якщо вийняти навушник з вуха, музика автоматично призупиняється.  

Управління одним торканням 

На навушниках розташовані сенсорні датчики, за допомогою яких ви можете змінювати режими шумозаглушення, здійснювати дзвінки, перемикати треки. Ви також можете активувати голосового помічника, утримуючи дотик на правому або лівому навушнику протягом 1,5 секунд.

Модель
Ціна
Тип пристрою
Виконання навушників
Призначення навушників
Гарнітура HAYLOU T16 TWS Black (HAYLOU-T16) Гарнітура HAYLOU T16 TWS Black (HAYLOU-T16) 1 499 грнГарнітураTWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура Mobvoi TicPods 2 Pro WH72026 Ice White (191307000609) Гарнітура Mobvoi TicPods 2 Pro WH72026 Ice White (191307000609) 2 499 грн   2 999ГарнітураTWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура Canyon CND-TBTHS2B Black Гарнітура Canyon CND-TBTHS2B Black 749 грнГарнітураTWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура Canyon CND-TBTHS2W White Гарнітура Canyon CND-TBTHS2W White 749 грнГарнітураTWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура Anker SoundCore Liberty Air 2 White (A3910G21) Гарнітура Anker SoundCore Liberty Air 2 White (A3910G21) 2 399 грн   2 999ГарнітураTWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
Гарнітура Anker SoundCore Liberty 2 Pro White (A3909G21) Гарнітура Anker SoundCore Liberty 2 Pro White (A3909G21) 3 999 грн   5 434ГарнітураTWS (повністю бездротові)Для музики в дорозі
 • Виробник:HAYLOU
 • Код виробника:HAYLOU-T16
 • Тип пристрою:Гарнітура
 • Тип навушників:Вакуумні
 • Виконання навушників:TWS (повністю бездротові)
 • Призначення навушників:Для музики в дорозі
 • Тип керування:Сенсорне
Параметри
 • Тип динаміків:Динамічний
 • Частотний діапазон:20-20 000 Гц
 • Чутливість:95 дБ
 • Опір:32 Ом
Підключення
 • Тип підключення:Бездротовий
 • Тип бездротового підключення:Bluetooth
 • Підтримка Bluetooth:v.5.0
Час роботи
 • Кількість годин роботи навушників:6 год
 • Кількість годин роботи з кейсом:30 год
Додаткові функції
 • Шумоізоляція:Так
 • Активне шумозаглушення:Так
 • Підтримка бездротової зарядки:Так
Фізичні параметри
 • Вага:5 г
 • Вага зовнішнього блоку:35 г
Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?