Беруші для сну BOSE Sleepbuds II Bluetooth, White

Код: 306303
1 / 5
Гарнітура BOSE Sleepbuds II White (841013-0010)
Гарнітура BOSE Sleepbuds II White (841013-0010)Гарнітура BOSE Sleepbuds II White (841013-0010)Гарнітура BOSE Sleepbuds II White (841013-0010)Гарнітура BOSE Sleepbuds II White (841013-0010)
1/4
Тип пристроюБеруші
1 / 5
Кешбек 161 грн
ШумоізоляціяТак
Тип навушниківВакуумні
Призначення навушниківДля сну
Виконання навушниківTWS (повністю бездротові)
Усі характеристики

BOSE Sleepbuds II - оновлена версія унікальних навушників для сну.

Відмінності нового покоління: 

- новий акумулятор - отримайте до 10 годин без підзарядки і 3 додаткових заряди від кейса;

- збільшена потужність драйверів;

- вдосконалена форма навушників;

- розширена бібліотека звуків у додатку Bose Sleep. Підписка не потрібна. 

Основне призначення навушників - це відсікання стороннього шуму під час сну. Цю модель можна сприймати як електронні беруші. Вони допоможуть людині заснути та не прокидатися протягом ночі від сторонніх звуків - гавкоту собаки, хропіння, шуму надокучливих сусідів, автомобілей, салюту та багато іншого. Вони адаптовані для сну не тільки за своїм функціоналом, а й формою. 

Гарнітура оснащена спеціальною силіконовою насадкою із гачком, який запобігає тиску навушника на вухо та його випаданню під час сну. Гарантується повна шумоізоляція, жодний дратуючий звук не позбавить людину відпочинку. 

Передбачений вибір звуків із спеціальної бібліотеки - вони будуть приховувати зовнішні звуки та розслабляти людину перед сном. Для легкого пробудження вони дозволяють використовувати будильник. 

Поставляються разом із набором насадок різного розміру та кейсом, який дозволить зберігати Sleepbuds II та заряджати їх. 

BOSE Sleepbuds II - це вихід для людей із чутливим сном, які часто подорожують та хочуть покращити якість свого відпочинку. 

Показати більше

BOSE Sleepbuds II 

Захисник вашого спокійного сну 

- ергономічний дизайн;
- відсікання шуму;
- фірмова бібілотека звуків у додатку Bose Sleep. 

Для вашого комфорту

Відпочивайте якісно, навіть якщо живете у шумному багатоквартирному будинку з активними сусідами. BOSE Sleepbuds II допоможуть людині заснути та не переривати сон. Навушники адаптовані для сну не тільки за своїм функціоналом, а й формою.  

Бібліотека звуків у Bose Sleep

Sleepbuds II працюють разом із додатком Bose Sleep, щоб забезпечити бібліотеку із 40 звуків, включаючи звукові матеріали, що маскують шум, та музику для розслаблення. Виберіть улюблене, щоб завантажити для прослуховування або встановлення звуком особистого будильника.   

Електронні беруші 

BOSE Sleepbuds II сприяють спокійному здоровому сну. Вони призначені для всіх стадій сну - від часу, коли ви заповзаєте в ліжко, щоб розслабитися після довгого дня, і до того, як ви перевертаєтесь серед ночі. Ви прокинетеся бадьорим і готовим до нового дня. 

Чудове доповнення вашої техніки

Навушники поставляються разом з кейсом, в якому їх зручно зберігати та підзаряджати до наступного використання. Навушники виглядають стильно та доповнять інтер'єр вашої спальні своїм виглядом.   

Модель
Ціна
Тип пристрою
Виконання навушників
Призначення навушників
Тип підключення
Гарнітура BOSE Sleepbuds II White (841013-0010) Беруші для сну BOSE Sleepbuds II Bluetooth, White 8 050 грнБерушіTWS (повністю бездротові)Для снуБездротовий
 • Виробник:BOSE
 • Код виробника:841013-0010
 • Тип пристрою:Беруші
 • Тип навушників:Вакуумні
 • Виконання навушників:TWS (повністю бездротові)
 • Призначення навушників:Для сну
 • Тип керування:Сенсорне
Параметри
 • Тип динаміків:Динамічний
Підключення
 • Тип підключення:Бездротовий
 • Тип бездротового підключення:Bluetooth
Додаткові функції
 • Шумоізоляція:Так
Фізичні параметри
 • Основний колір:Білий
Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?