Rowenta CV1635F0 — компактний фен для сушіння й укладання волосся, який зручно брати з собою в подорожі.
Додаткова осцилююча насадка
Завдяки технології самопереміщення насадки Moving Air Booster відбувається ідеальне поєднання комфорту та швидкості з автоматично осцилюючою спрямованою насадкою. Ця додаткова насадка забезпечує оптимальний розподіл тепла та запобігає перегріванню пристрою для безпечного та безтурботного сушіння.
Функція іонізації
Завдяки функції іонізації ваше волосся набуде нового здорового блиску. Розряд мільйон іонів концентрує молекули води у волоссі, що зменшує статичну електрику та завивання.
Широкі можливості
Фен має потужність 2000 Вт для швидшого сушіння. Він простий в експлуатації, оснащений 2 температурними та 2 швидкісними режимами. Функція сушіння холодним повітрям ідеально підходить для чутливої шкіри голови.
Компактні розміри та комфортне зберігання
Завдяки компактному розміру та невеликій вазі, фен зручний при використанні. Його можна брати з собою у подорожі. Продумана конструкція з петлею для підвішування дозволить легко та практично зберігати фен.