9 999 грн
Купуй

Док-станція Roborock AED02-00 for S7 White

Док-станція Roborock AED02-00 for S7 White
Док-станція Roborock AED02-00 for S7 WhiteДок-станція Roborock AED02-00 for S7 WhiteДок-станція Roborock AED02-00 for S7 WhiteДок-станція Roborock AED02-00 for S7 WhiteДок-станція Roborock AED02-00 for S7 WhiteДок-станція Roborock AED02-00 for S7 WhiteДок-станція Roborock AED02-00 for S7 White
1/7
9 999 грн
Купуй
Від 2 000 грн/міс
Купуй в кредит
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Укрпошта
Опис

Док-станція — це необхідний елемент для робота пилососа. Ця призначена для пилососу Roborock S7 і допоможе повністю автоматизувати процес прибирання. Док-станція збирає сміття, яке прибирає пристрій, має ємність, яка дозволяє до 8 тижнів  забути про очищення сміттєзбірника.

Відмінною особливістю Roborock S7 Auto-Empty Dock став функціонал виявлення сміттєвого бака у відведеному для нього слоті док-станції. Якщо система не знаходить резервуару, спорожнення не відбувається. Так користувач захищений від випадкового спрацьовування та розповсюдження бруду по вже прибраних ділянках.

Для забезпечення якісного прибирання робот-пилосос використовує розумні алгоритми, які максимально адаптують роботу всіх складових техніки до конкретних завдань. Керувати пристроєм можна за допомогою віддаленого доступу через програму, де ви зможете налаштувати параметри спорожнення. В інший час можете довіритися девайсу – він самоочиститься тоді, коли це буде потрібно.

Передній та задній фільтри, а також сміттєзбірник, підлягають миттю, за рахунок чого вам не потрібно буде купувати їм заміну час від часу. Достатньо лише стежити за чистотою комплектуючих.

Корпус очисної станції підключається до електрики за допомогою кабелю, який ховається у відповідний відсік, за рахунок чого зовнішній вигляд буде акуратнішим, а ймовірність перекинути конструкцію зводиться до нуля. Загальна довжина кабелю складає 180 см.

Вбудовані щітки очищення електродів для зарядки підтримують їхню чистоту, адже на цю частину невідворотно потрапляє пил. Тепер після стикування всі місця з'єднання будуть максимально чистими, а ви не будете змушені протирати їх вручну.

Визначення бака

Док-станція захищена від випадкового спрацьовування. Тобто сміття не буде розкидане на чистій підлозі. Система сама розуміє, коли резервуар розміщений в слоті, а тому працює тоді, коли потрібно. 

Багаторазове використання 

Складові док-станції призначені для багаторазового використання. Їх легко розібрати та очистити. Це робить використання пристрою економним, а сам виріб довговічним. 

Дистанційне управління 

Додаток дозволяє дистанційно управляти пристроєм без необхідності щоразу долучатися до процесу очищення пилососа. 

Якісна фільтрація 

Фільтр на 99.9% позбавляє повітря від дрібних частинок та мікроорганізмів. Декілька ступенів з відсіванням часток різного діаметру (до 0.3 мікрон) та походження стали ідеальним рішенням для повного очищення повітряної маси.

Характеристики
Усі характеристики
Відгуки

Ще немає жодного відгуку, залиште перший

Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?