Чохол для Airpods Nomad Rugged - Rustic Brown Leather (NM721R0000)

Код: 249513
0 / 5
Чохол для Airpods Nomad Rugged - Rustic Brown Leather (NM721R0000)
Чохол для Airpods Nomad Rugged - Rustic Brown Leather (NM721R0000)Чохол для Airpods Nomad Rugged - Rustic Brown Leather (NM721R0000)Чохол для Airpods Nomad Rugged - Rustic Brown Leather (NM721R0000)Чохол для Airpods Nomad Rugged - Rustic Brown Leather (NM721R0000)
Матеріал корпусуШкіра
Основний колірКоричневий
0 / 5
ТипАксесуари для навушників
Основний колірКоричневий
Усі характеристики

Nomad Rustic Leather  - це шкіряний чохол для кейса Airpods. Він буде захищати преміальні навушники від механічних пошкоджень, які можуть зіпсувати зовнішній вигляд кейса при перенесенні гаджета в кишені чи сумці разом із іншими речами. 

Чохол повністю відповідає фізичним параметрам оригінального кейса Airpods, тому він не спадає і ідеально закриває весь кейс. Аксесуар виготовлений із шкіри, яка протягом тривалого часу зберігає привабливий вигляд і приємна на дотик. Також використаний матеріал доповнює навушники вишуканим виглядом та наголошує на тому, що це акссеуар преміум-сегмента.  Дизайн чохла продовжує філософію і дизайн брендових навушників. 

Так як навушники із таким компактним кейсом можна взяти з собою усюди, то вони супроводжують свого власника протягом цілого дня. Чохол захистить кейс, який виконаний у світлому кольорі та може швидко подряпатися і виглядати неохайно. Чохол буде відмінним аксесуаром для акуратних користувачів, які люблять техніку не тільки за функціональність, а й естетичний вигляд. 

Показати більше
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?