Чохол Apple for iPhone Xs Max - Leather Case Nectarine (MTFF2)

Код: 239298
0 / 5
Чохол Apple for iPhone Xs Max - Leather Case Nectarine (MTFF2)
Чохол Apple for iPhone Xs Max - Leather Case Nectarine (MTFF2)Чохол Apple for iPhone Xs Max - Leather Case Nectarine (MTFF2)
Тип чохлаНакладка
Матеріал корпусуШкіра
Основний колірОранжевий
0 / 5
Тип чохлаНакладка
ТипЧохол
Модель сумісного смартфонуApple Iphone Xs Max
Основний колірОранжевий
Усі характеристики

Силіконовий чохол-накладка для преміального iPhone Xs Max. Виготовлений із шкіри, яка стійка до пошкоджень і має приємну на дотик текстуру. Він стане надійним захистом смартфона та буде чудово доповнювати його преміальний дизайн. 

Чохол повністю відповідає фізичним параметрам гаджета, тому закриває його бокові сторони, при тому маючи всі необхідні отвори для камери, портів та клавіш. Він покращує захват смартфона, адже не дає рукам ковзати по гладкій поверхні корпусу.

Дизайн чохла яскравий, завдяки незвичному кольору аксесуар буде розбавляти вигляд гаджета та повсякденний образ користувача. 

Показати більше
Модель
Ціна
Тип
Виробник сумісного смартфону
Модель сумісного смартфону
Чохол Apple for iPhone Xs Max - Leather Case Nectarine (MTFF2) Чохол Apple for iPhone Xs Max - Leather Case Nectarine (MTFF2) 1 599 грнЧохолAppleApple Iphone Xs Max
  • Виробник:Apple
  • Код виробника:MTFF2
  • Тип:Чохол
  • Тип чохла:Накладка
  • Виробник сумісного смартфону:Apple
  • Модель сумісного смартфону:Apple Iphone Xs Max
  • Матеріал корпусу:Шкіра
  • Основний колір:Оранжевий
Сучасний ІТ-гігант з Купертино був заснований 1 квітня 1976 року двома друзями: Стівом Джобсом та Стівом Возняком. Працюючи в гаражі, партнери змогли зробити свій перший персональний комп’ютер Apple I, який коштував $666. Усього молоді інженери продали 200 таких комп’ютерів, що принесло їм перший суттєвий капітал. Інновації та унікальний передовий підхід до конструювання пристроїв був основною «фішкою» Apple з самого початку існування компанії. Підтвердженням цьому є крок, що був зроблений партнерами, для підвищення попиту на свою наступну модель ПК під назвою Apple II. У той час, коли конкуренти випускали свої комп’ютери в металічних громіздких корпусах, пристрій Джобса та Возняка знаходився всередині елегантного пластикового контейнеру, який вигідно відрізнявся від своїх «брутальних братів». Так... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?