Батарея універсальна Hoco J123C 60000mAh 22.5W/PD20W 5A Black (6942007612098)
Код: 417827
Оціни
Оціни
1/8
Знижка -14%
Знижка -14%
2 689
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Додаткові пропозиції
Сервіси
Опис
Hoco J123C — оптимальне рішення для тих, хто цінує надійність, потужність і зручність.
Особливості:
- підтримка зарядки до 22,5 Вт через USB-A і 20 Вт через Type-C для максимально швидкого результату;
- три роз'єми USB-A та один Type-C для заряджання до чотирьох пристроїв одночасно;
- LED-дисплей інформує про рівень заряду в реальному часі;
- вбудовані системи захисту від перегріву, короткого замикання та інших небезпек для вашої безпеки;
Характеристики
Кількість вихідних USB портів4 шт
Вбудований ліхтарикТак
ІндикаціяДисплей
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
Схожі моделі
J123C 60000mAh 22.5W+PD20W 5A Black Батарея універсальна Hoco J123C 60000mAh 22.5W/PD20W 5A Black (6942007612098)
Батарея універсальна BOROFONE BJ66B Magnifico 22.5W Black (6941991115165) Батарея універсальна BOROFONE BJ66B Magnifico 60000mAh 22.5W Black (6941991115165)
Батарея універсальна Hoco J86B Electric 60000mAh 22.5W Black (6931474771742) Батарея універсальна Hoco J86B Electric 60000mAh 22.5W Black (6931474771742)
Батарея універсальна Aspiring Light 60 60000mAh 22.5W Black (VTR-PB-L60) Батарея універсальна Aspiring Light 60 60000mAh 22.5W Black (VTR-PB-L60)
Батарея універсальна Baseus Bipow 2 20000mAh, 20W, 2xUSB, 1xType-C, Black Батарея універсальна Baseus Bipow 2 20000mAh 20W Black (P10077101113-01)
Батарея універсальна SWISSTEN Power Bank For Laptop 30000mAh 133W Grey (8595217484016) Батарея універсальна SWISSTEN Power Bank For Laptop 30000mAh 133W Grey (8595217484016)
Батарея універсальна SWISSTEN Power Bank 20000mAh 45W Silver (8595217490833) Батарея універсальна SWISSTEN Power Bank 20000mAh 45W Silver with built-in cable USB Type-C (8595217490833)
  • Виробник:Hoco
  • Тип:Універсальні
Експлуатація
  • Підтримка стандартів:Power Delivery, Quick Charge 3.0
  • Кабель в комплекті:Так
  • Підтримка швидкої зарядки:Так
  • Вбудований ліхтарик:Так
  • Індикація:Дисплей
Вхід
  • Вхідна напруга:Type-C: 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A; Micro-USB: 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A; Lightning: 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A)
  • Вхідні інтерфейси:1 x Lightning, 1 x Micro USB, 1 x USB Type C
Вихід
  • Вихідна напруга:USB-A 1: 4,5 V/5 A, 5 V/4,5 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A; USB-A 2/3: 5 V/2 A; Type-C 5 V/3 A, 9 V/2,22 A, 12 V/1,67 A