Автомобільний зарядний пристрій Proove Flash 60W Black (CCFL60111201)
Код: 413582
Оціни
Оціни
1/2
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Додаткові пропозиції
Сервіси
Опис
Оснащений одним портом USB Type-A та двома USB Type-C, а тому дозволяє відновлювати енергію одразу двом ґаджетам. Загальна вихідна потужність роз'ємів становить 60 Вт. Крім того, модель підтримує стандарти швидкого заряджання. Це дозволить використовувати один пристрій для відновлення енергії кількох пристроїв одночасно.
Характеристики
Вихідна потужність (Max)60 Вт
Кількість USB портів3 шт
Підтримка швидкої зарядкиТак
Основний колірЧорний
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:Proove
  • Код виробника:CCFL60111201
  • Виконання зарядного пристрою:Роз'ємний без кабеля
  • Підтримка стандартів:Power Delivery, Quick Charge 3.0